استیکی نوت اسب تک شاخ Unicorn sticky notes


  • تغییر رنگ -صورتی -سفید -بنفش -آبی
  • امکانات -چسب باکیفیت -مورد استفاده‌ برای: -حاشیه نویسی -بوک مارک کردن صفحات -استفاده از رنگ ها برای دسته بندی -ایجاد لیست کارها و برنامه ریزی -و...
  • جنس -تحریر
وضعیت : موجود
مدل کالا: Sn-1
33,000 تومان

آیا از قیمت ما رضایت دارید؟ بله خیر

نقد و بررسی استیکی نوت اسب تک شاخ Unicorn sticky notes

استیکی نوت اسب تک شاخ

UNICORN STICKY NOTES

اختراع استیکی نوت ها به نشانه گذاری صفحات مختلف بر می گردد. یک تکه کاغذ را می توان به بخشی از کتاب چسباند و از آن به عنوان یک علامت نشانه گذاری استفاده نمود. یکی از کاربردهای عالی استیکی نوت ها، استفاده از آن به عنوان بوک مارک کردن است. چسبی که در این کاغذها وجود دارد به شما اجازه می دهد از آن به عنوان نشانه استفاده کنید و به صفحات تان اسیبی وارد ننمایید. کاغذ یادداشت چسب دار استیک نوت اسب تک شاخ دارای 4 رنگ:صورتی،سفید،آبی،بنفش است. مناسب برای یادآوری برنامه روزانه،یاداشتهای روزانه و .... می باشد.

شیوه صحیح استفاده از استیکی نوت

ممکن است خیلی از شما با چسباندن استیک نوت هامشکل داشته باشید و به دلیل اینکه ظاهر یکسان و منظمی در حین چسباندن ندارند و به شکل تاب خورده ای روی سطوح قرار می گیرند و چسب آن ها خیلی زود باز و روی زمین پخش می شوند شما دچار مشکل شوید.

شیوه صحیح جدا کردن استیکی نوت

برای صحیح جدا کردن استیک نوت کافیست انگشت شست دستتان را زیر یا روی برگه قرار دهید و مستقیم به سمت خودتون بکشید. استیکی نوت کاملاً مسطح برای چسبانده شدن آماده است!

مشخصات فنی استیکی نوت اسب تک شاخ Unicorn sticky notes

خصوصیات ظاهری
تغییر رنگ -صورتی -سفید -بنفش -آبی
مشخصات فیزیکی
امکانات -چسب باکیفیت -مورد استفاده‌ برای: -حاشیه نویسی -بوک مارک کردن صفحات -استفاده از رنگ ها برای دسته بندی -ایجاد لیست کارها و برنامه ریزی -و...
جنس -تحریر

نظرات استیکی نوت اسب تک شاخ Unicorn sticky notes

نوشتن نظر

    بد           خوب