ماسک های بازی اسکویید گیم Squid Game Mask


  • ابعاد -طول:11in/28cm -عرض:7.9in/20cm
  • تغییر رنگ -ثابت -دارای 4 طرح: -مربع -مثلث -دایره -مرد سیاه پوش،پرچم دار
  • مناسب برای -مناسب برای علاقمندان به سریال جذاب و پرطرفدارSquid Game
موارد بیشتر
وضعیت : موجود
مدل کالا: Mask2
110,000 تومان

آیا از قیمت ما رضایت دارید؟ بله خیر

نقد و بررسی ماسک های بازی اسکویید گیم Squid Game Mask

ماسک های بازی اسکویید گیم

SQUID GAME MASKS

ماسک های اصلی بازی اسکویید گیم رسید.

در ۴ طرح:مربع،مثلث،دایره،پرچم دار

کیفیت مشابه عکس

اگر دوست دارید قاب،کاور ایرپاد و جاسوئیچی طرح اسکویید گیم را داشته باشید میتونید در قسمت قاب و کاور اپل و جاسوئیچی ست این طرح را همزمان با این ماسک با اضافه کردن به سبد خرید تهیه کنید.


ماسک سریال محبوب بازی مرکب یا اسکویید گیم (Squid Game) با تنوع سربازان قرمز پوش و ماسک پرچم دار تهیه شده از بهترین کیفیت و سعی شده است با بیشترین ظرافت و دقت این ماسک تهیه شود و تمامی جزئیات رعایت شده است.


ماسک پرچمدار یا مرد پیشرو سریال بازی مرکب (squid game ) این کاراکتر مدیریت تمام این بازی را بر عهده دارد. 

کارگران دنیای Squid Game را هم می توان از طریق لباس های صورتی رنگشان و 3 نماد از 4 نماد کنترلرهای Playstation که در جلوی ماسک های مش مشکی شان چاپ شده، تشخیص داد.


سریال بازی مرکب به یکی از پربیننده‌ترین مجموعه‌های نتفلیکس در 90 کشور تبدیل شد و 28 روز پس از انتشار با بیش از 111 میلیون ببیننده، رکورد بریجرتون را شکست و به پربیننده‌ترین مجموعهٔ این شبکه تبدیل شد.


لباس کارکنان بازی، صورتی مایل به قرمز است. رنگ صورتی نماد گرمی و بازیگوشی است و این رنگ کاملا در تضاد با رفتار غیر انسانی و خشونت آمیز کارکنان بازی است. نکته مهم دیگر در رابطه با لباس کارکنان، تعداد زیاد جیب‌ها روی جامپسوت آن‌ها است که برای قرار دادن ابزارآلات است.

مرد سیاهپوش که با نام مرد جلویی (Front man) شناخته می‌شود، لباس سراپا مشکی می‌پوشد و ماسک منحصر بفردی به صورت می‌زند. ماسک او به نوعی طراحی شده که حتی دستگاه تشخیص چهره او را تشخیص می‌دهد. گفته می‌شود ماسک او طوری طراحی شده که به مرد سیاهپوش، شخصیت ببخشد.مشخصات فنی ماسک های بازی اسکویید گیم Squid Game Mask

بدنه
ابعاد -طول:11in/28cm -عرض:7.9in/20cm
خصوصیات ظاهری
تغییر رنگ -ثابت -دارای 4 طرح: -مربع -مثلث -دایره -مرد سیاه پوش،پرچم دار
مناسب برای -مناسب برای علاقمندان به سریال جذاب و پرطرفدارSquid Game
مشخصات فیزیکی
امکانات -کیفیت بسیار بالا -سبک -خوش دست -4 طرح متفاوت -جنس و کیفیت متریال بالا
ویژگی‌های خاص -اگر می خواهید با ماسک Squid Game همه کسانی را که می شناسید شگفت زده کنید،شما می توانید یکی از سه طرح را تهیه کنید. -توصیه می شودکه طرح را متناسب با سلیقه خود به هرکدام از شخصیت های فیلم و طرح لباس و نوع ماسکشان در فیلم تهیه کنید.
توضیحات ظاهری
طرح -فیلم پرطرفدار بازی مرکب،اسکویید گیم(سریال) -طرح فیلم،فانتزی و خاص
توضیحات تکمیلی
کاربرد -قابل استفاده برای مهمانی بال ماسکه برای شناسایی نکردن افراد -برای بازی،سرگرمی -و همچنین قابل استفادهبرای علاقمندان به این سریال جذاب که میخواهند در مواردی صورتشان قابل تشخیص نباشد.

نظرات ماسک های بازی اسکویید گیم Squid Game Mask

نوشتن نظر

    بد           خوب

ماسک ماسک-اسکوییدگیم ماسک-squid-game ماسک-بازی-مرکب squid-game-mask رنگ-مشکی رنگ-سفید اسکوییدگیم squid-game بازی-مرکب ماسک-سریال ماسک-فیلم