پارچه پولیش ، تمیزکننده نمایشگر محصولات اپل Polishing Cloth

  • تولیدکننده: Apple
  • تغییر رنگ -ثابت
  • ضخامت -متوسط
  • مناسب برای -مناسب تمیزکردن محصولات اپل: دستگاه‌هایی چون مک، آیفون، اپل واچ و حتی دستگاه‌های اندرویدی،از جمله شیشه های نانوبافت را به طور ایمن و موثر تمیز می کند.
موارد بیشتر
وضعیت : موجود
مدل کالا: Pc-1
165,000 تومان - 66000 تومان
99,000 تومان

آیا از قیمت ما رضایت دارید؟ بله خیر

نقد و بررسی پارچه پولیش ، تمیزکننده نمایشگر محصولات اپل Polishing Cloth

پارچه پولیش تمیزکننده برای نمایشگر محصولات اپل

CLEANER POLISH CLOTH FOR APPLE PRODUCTS DISPLAY

پارچه پولیش که از مواد نرم و غیر ساینده ساخته شده است، هر صفحه نمایش اپل، از جمله شیشه های نانوبافت را به طور ایمن و موثر تمیز می کند. 

Made with soft, nonabrasive material, the Polishing Cloth cleans any Apple display, including nano-texture glass, safely and effectively.


اپل در رویداد اخیر در کنار معرفی سری های جدید محصولات اپل از محصول بحث بر انگیزی رونمایی کرد. این محصول پارچه پولیشی با برند اپل برای تمیز کردن نمایشگر و بدنه محصولات اپل است. طبق توضیحات اپل این دستمال از  پارچه پولیشی از الیاف موادی نرم و غیر ساینده ساخته شده است. در نتیجه این دستمال پاک کننده مناسبی برای هر صفحه نمایش اپل است؛ به طور مثال شیشه‌های نانوبافت و نمایشگر‌های سوپر رتینا را به طور ایمن و موثر تمیز می‌کند. 

اگر تا به حال تمیز کردن محصولات اپل برای شما دغدغه‌ای به حساب می‌آمد، از امروز می‌توانید از دستمال تمیزکننده‌ی تولید اپل برای تمیز کردن این محصولات استفاده کنید.


Polishing Cloth

این دستمال تمیزکننده‌ی اپل که از پارچه‌‌ای نسبتا ضخیم تولید شده به‌صورت جداگانه در دسترس کاربران قرار دارد. به غیر از اینکه لوگوی اپل روی آن حک شده.

این شرکت توصیه می‌کند که هنگام تمیز کردن گجت‌های اپل از پارچه‌ی نرم و بدون پرز استفاده کنید و از پارچه‌های زبر و ضخیم، حوله و دستمال کاغذی اجتناب کنید.


برای:

مناسب تمیزکردن محصولات اپل:

دستگاه‌هایی چون مک، آیفون، اپل واچ و حتی دستگاه‌های اندرویدی،از جمله شیشه های نانوبافت را به طور ایمن و موثر تمیز می کند. مشخصات فنی پارچه پولیش ، تمیزکننده نمایشگر محصولات اپل Polishing Cloth

خصوصیات ظاهری
تغییر رنگ -ثابت
ضخامت -متوسط
مناسب برای -مناسب تمیزکردن محصولات اپل: دستگاه‌هایی چون مک، آیفون، اپل واچ و حتی دستگاه‌های اندرویدی،از جمله شیشه های نانوبافت را به طور ایمن و موثر تمیز می کند.
مشخصات فیزیکی
امکانات -100% اورجینال -دارای ضمانت سلامت فیزیکی -پارچه ای نسبتا ضخیم -دارای پک،بسته بندی -همراه با دفترچه راهنما(خصوصیات پارچه)
ویژگی‌های خاص -پارچه ای نرم و غیر ساینده -بدون پرز -ساخته شده از میکروفیبر که اثری از لکه و اثرانگشت روی دستگاه به جای نخواهد گذاشت.
جنس -پولیش -ساخته شده از میکروفیبر
توضیحات ظاهری
طرح -پارچه پولیشی اپل -ساده و کاربردی
توضیحات تکمیلی
کاربرد -این محصول برای تمیز کردن نمایشگر محصولات اپل و حتی اندروید مورد استفاده قرار می‌گیرد. -از جمله شیشه های نانوبافت را به طور ایمن و موثر تمیز می کند.

نظرات پارچه پولیش ، تمیزکننده نمایشگر محصولات اپل Polishing Cloth

نوشتن نظر

    بد           خوب