تضمین اصالت کالا

فروشگاه قاب ناب با سابقه بیش از 6 سال فروش اینترنتی فقط کالای اصل را به فروش می رساند فروشگاه موبایل آبی در جهت تضمین اصالت کالای خود برای محصولاتی که دارای گارانتی نمی باشد ، گارانتی 7 روز تعویض و در صورتی که محوصلی دارای گارانتی باشد با گارانتی اصلی شرکت های معتبر و وارد کننده رسمی و قانونی محصول خود را ارائه می کند و هیچ دخل و تصرفی در محصول ارائه شده در فروشگاه نمی شود


ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.


 لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و موبایل آبی هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.


بنابراین کلیه کالاهایی که در موبایل آبی عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت موبایل آبی به فروش نمی‌رسد. از این رو است که موبایل آبی اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.