روش های ارسال

زمان ارسال براى تهران: ارسال سفارشات تهران در روز هاى كارى هفته بين ساعت ١٦ الى ٢٠ انجام ميشود. اگر براى صبح يا زمان ادارى ميخواين ارسال شه به روز بعد موكول ميشود. به طور مثال: امروز شنبه هست و شما در همين روز اقدام به ثبت سفارش كردين، و ميخواين سفارشتون تا قبل از ساعت ١٦ ارسال شود،به دليل حجم بالاى كار سفارش شما به فرداى همان روز در زمان درخواستى شما ( قبل از ساعت١٦) ارسال ميشود هزينه ارسال تهران بين ٢ الى ٨ تومان ميباشد.  با تشكر از انتخاب شما قاب ناب

زمان ارسال خارج تهران:

توسط پست پیشتاز ارسال میشود و ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری زمان بر هست. 

سرعت واقعی را با روش های پیشنهادی ما تجربه کنید.ارسال از طریق پیکبادپا:  این روش جهت تحویل مرسوله در مناطق ۲۲ گانه تهران در نظر گرفته شده و بصورت پس کرایه ( پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) می باشد.
 این روش سریعترین روش پیشنهادی بوده و اجناس خریداری شده در همان روز تحویل مشتری میگردند.

badpa


ارسال از طریق تیپاکس:  این روش جهت تحویل مرسوله در خارج از تهران در نظر گرفته شده و بصورت پس کرایه ( پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) می باشد.
تیپاکس ضمن سرعت بالا و هزینه کم، ریسک بسیار پایینی داشته و از شرکت های مورد اعتماد ما میباشد.
تیپاکس  بیش از ۷۰ شهر را به صورت تک مسیره با زمان تحویل ۲۴ ساعته و حدود بیست شهر را به صورت دو مسیره با زمان تحویل ۴۸ تا ۷۲ ساعت تحت پوشش خود قرار داده است.
در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر نمایندگی تیپاکس هستند. ( شهرهای دو مسیره با رنگ آبی مشخص شده اند.)
آبادان، آستارا، آمل، ابهر و خرمدره، اسلام آباد، اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، انزلی، اهواز، ایلام، بابل، بابلسر، بجنورد، بروجرد، بناب، بندر عباس، بوشهر، بوکان، بهشهر، بیرجند، تاکستان، تالش، تبریز، تربت حیدریه، تنکابن، جهرم، چالوس، خرم آباد، خرمشهر، دامغان، دزفول، درود، رامسر، رشت، رفسنجان، رودسر، رودبار، زاهدان، زرند، زنجان، زرین شهر (اصفهان)، ساری، ساوه، سبزه وار، سمنان، سنندج، سیرجان، شاهرود، شاهین شهر، شوشتر، شهرضا، شهر کرد، شهر صنعتی البرز، شیراز، شیروان، صومعه سرا، علی آباد، فسا، فومن، قائم شهر، قروه، قزوین، قم، کازرون، کاشان، کرج، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، گنبد، لاهیجان، لار، لنگرود، مراغه، مرودشت، مشهد، ملایر، مهاباد، میاندوآب، میبد، نجف آباد، نکا، نهاوند، نیشابور، همدان، یاسوج، یزد.
ضمنا در صورت انتخاب این روش میتوانید از طریق تماس با شرکت تیپاکس محموله خود را رهگیری فرمائید.
 ارسال از طریق پست پیشتاز:  این روش مطمئن ترین روش پیشنهادی ما بوده و زمان تحویل مرسوله از در این روش یک الی سه روز می باشد.
در صورت انتخاب این روش هزینه ارسال به صورت پیش کرایه بوده و قبل از ارسال مرسوله از خریدار دریافت میگردد.
ضمنا در این روش میتوانید به راحتی با مراجعه به لینک زیر مرسوله خود را بصورت لحظه ای رهگیری فرمائید.


http://itemtraking.post.ir


 ارسال از طریق باربری:  این روش زمانی پیشنهاد میگردد که وزن و یا حجم محموله بالا بوده و یا حساسیت های خاصی داشته باشد، در این روش با توجه به فاصله شرکت مورد نظر از دفتر فروش شرکت نوین تجهیز گستر لعل، زمان تحویل مرسوله یک الی سه روز می باشد.
این روش یکی از متداولترین روش های ارسال مرسوله های انبوه توسط شرکت ما بوده و همواره میکوشیم تا ضمن کاهش هزینه ها و زمان ارسال مرسوله، ریسک های ناشی از حمل مرسولات را به حداقل ممکن برسانیم.
این روش نیز جزء روش های پس کرایه ( پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) می باشد.
ارسال از طریق تعاونی های مسافر بری: این روش یک روش پس کرایه ( پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) جهت تحویل مرسوله در خارج از تهران می باشد و با استفاده از این روش، با توجه به فاصله شهر مقصد از تهران، زمان تحویل از یک تا سه روز متغییر است.توجه: علیرغم استقبال گسترده شما عزیزان از روش ارسال از طریق تعاونی های مسافر بری، لازم به ذکر است، با توجه به اینکه معمولا کالاهای ارسالی ما ارزش بالایی داشته و از حساسیت های خاصی برخوردارند، این روش جهت تحویل مرسوله های مورد نظر ما چندان مناسب نبوده و با ریسک بالایی همراه است.